Movies
Ratings
139- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- 가문의 영광: 리턴즈Rated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0