Series
Ratings
97
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0