Series
Ratings
34- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- DokurogekiRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0