Movies
Ratings
531
SnowpiercerRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5