Movies
Ratings
143
The King's SpeechRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 1.0