Movies
Ratings
54
The WitnessRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5