Series
Ratings
39
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 2.5
Sense8Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Nirvana in FireRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0