Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
86Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0