Series
Ratings
16
Orphan BlackRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0