Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- Black PeanRated ★ 0.5
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0- DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 2.0
- 조금은 보은이 되었을까Rated ★ 1.0
- 휠체어로 나는 하늘을 난다Rated ★ 1.0