Movies
Ratings
627
I Can SpeakRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
SullyRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0