Movies
Ratings
1002
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Wolf ManRated ★ 3.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
CircleRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Black Water: AbyssRated ★ 2.0
Smile 2Rated ★ 1.5
Under the SkinRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0