Series
Ratings
118
Alien: EarthRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5