Movies
Ratings
91
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0