Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
The King's LettersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
BrightRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 4.5