Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5