Titles you rated
HERORated ★ 5.0
Shinsengumi!Rated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 4.0
RookiesRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
BOSSRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 4.0
BORDERRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5