Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Garfield MovieRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Reality+Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.5- Mr. Bug Goes to TownRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
What Jennifer DidRated ★ 2.5