Series
Ratings
10
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0