Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
The InternRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0