Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0