Titles you rated
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 4.0