Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
CandymanRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate VIIRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 3.5