Titles you rated
LostRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0