Series
Ratings
34
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0