Movies
Ratings
176
New WorldRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
SunshineRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Jackass 2.5Rated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0