Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0