Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0- Initial D: Second StageRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5