Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Map Against the WorldRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0