Movies
Ratings
185
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5