Series
Ratings
22
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 0.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5