Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0- Severance PayRated ★ 3.5
- Battery DadRated ★ 4.0
The Noses on the RunRated ★ 3.0- No problemRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 2.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
SuburbiconRated ★ 3.0
BenedettaRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.0
Home TeamRated ★ 2.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.5