Titles you rated
KarmaRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Defending JacobRated ★ 5.0
TehranRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0