Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
3670Rated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5