Movies
Ratings
165
No Country for Old MenRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5