Titles you rated
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.5