Movies
Ratings
1050
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Trigger WarningRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Miss ShampooRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The Cheating GameRated ★ 2.0
I Love LizzyRated ★ 2.5
OMG! Oh My GirlRated ★ 3.0
Third World RomanceRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
BikoRated ★ 2.0