Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The PittRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
The Final TableRated ★ 2.5
Next Gen ChefRated ★ 2.5
Five Star ChefRated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.0