Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5