Movies
Ratings
223
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0