Titles you rated
MessiahRated ★ 3.5
HumansRated ★ 4.0- Record of Lodoss WarRated ★ 3.5
AjinRated ★ 1.5- AjinRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0