Movies
Ratings
574
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5