Titles you rated
GodlessRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 2.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0