Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 1.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0