Movies
Ratings
1962
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 3.5- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5