Titles you rated
The Morose MononokeanRated ★ 4.5
Free!Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.5- 대학전쟁Rated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0