Movies
Ratings
649
No Other ChoiceRated ★ 4.0- A Film School OdysseyRated ★ 2.0
 
The InternRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Monkey ShinesRated ★ 2.5
The Smurfs 2Rated ★ 2.5
DororoRated ★ 0.5
AkiraRated ★ 3.5- YumRated ★ 1.5
 - FuneralRated ★ 3.0
 
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 2.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5