Series
Ratings
324
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 1.5
Apparently, Disillusioned Adventurers Will Save the WorldRated ★ 2.0
Whisper Me a Love SongRated ★ 2.5
Good Day for Gag Manga GORated ★ 2.0
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 2.5
Heaven's Design TeamRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
My Deer Friend NokotanRated ★ 3.5
Red Cat RamenRated ★ 2.5
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 2.5
My Daughter Left the Nest and Returned an S-Rank AdventurerRated ★ 2.0
Friends GamesRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.0
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 2.5
True Cooking Master BoyRated ★ 2.5
The Company Slave Wants to Be Healed by a Little Ghost GirlRated ★ 3.5- House of the UniverseRated ★ 2.0
Loner Life in Another WorldRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 4.0