Series
Ratings
35 The Greatest LoveRated ★ 2.5 The Greatest LoveRated ★ 2.5
 New HeartRated ★ 3.5 New HeartRated ★ 3.5
 PunchRated ★ 4.0 PunchRated ★ 4.0
 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
 My MisterRated ★ 3.5 My MisterRated ★ 3.5
 A Gentleman's DignityRated ★ 3.5 A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 Prison PlaybookRated ★ 4.5 Prison PlaybookRated ★ 4.5
 W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0 W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
 Secret GardenRated ★ 4.5 Secret GardenRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 Worlds WithinRated ★ 4.0 Worlds WithinRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 3.5
 Reply 1988Rated ★ 4.5 Reply 1988Rated ★ 4.5
 Reply 1994Rated ★ 3.0 Reply 1994Rated ★ 3.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
 Reply 1997Rated ★ 3.5 Reply 1997Rated ★ 3.5