Titles you rated
MobLandRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AsuraRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5